Hakkımızda

Biz Kimiz?

Teknolojik gelişmelerin takipçisi olma özelliklerine sahip, rekabetin çok yoğun yaşandığı günümüz şartlarında esnek,güçlü ve istikrarlı çalışma prensiplerini sağlayan aynı zamanda müşterilerinin BT ( Bilgi teknolojileri) alt yapı yatırımlarındaki maliyetlerini optimum seviyelere çekerek maximum faydalı hizmet sağlamayı hedefleyen, iş analitikleri çözümleri ile daima bir adım önde olmanın vermiş olduğu keyifli kurumsal anlayışımızı siz değerli müşterilerimizle paylaşmak için sektör bazlı yüksek tecrübeli olan ekibi ile hizmet veren bir şirket olarak 2004 yılından bu yana siz değerli müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Kurulduğumuz gün "Teknoloji ve dijital yetkinliği yüksek deneyimli ekibimiz ile çağın gereksinimleri olan teknolojileri kullanarak müşterilerine global standartlarında SAP çözümleri sunmak" ilkesini benimseyerek yola çıkan Escons,çalıştığı her alanda deneyimlerini paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

Deneyimli özkaynakları ve birlikte çalıştığı deneyimli partner’ları ile birlikte 25 kişilik bir ekip olmann vermiş olduğu güveni, danışmanlar ile bilginin değerini ve güvenliliğini,performanslı iş gücünün kalitesini,zamanın tasarrufunu kurumlara özel stratejik planlama ile zaman ve maliyet avantajlarını sunmaktadır.

Yurtiçi ve Yurt dışı çalışmaları olarak yürütmekte olduğu proje ve destek çalışmaların öncelikle yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

  • Başarı

    Temel prensip ve hedefimiz işletmenin tüm BT (Bilgi Teknolojileri) süreçlerinde başarıyı sizlere de yaşatmaktır.

  • Performans ve Maliyet

    Temel gereksinimleri baz alıp zorluk derecesi en basit iş ile kademeli şekilde zorluk derececei artan ve bu doğrultuda yürüttüğimüz tüm işlerde aynı güçlü etkiyi sağlamak hedefiyle işgücü performansının yükseltilmesi ve bu sayede max. performans & min. maliyet/ ölçeğini tüm müşterilerine taşımaktır.

  • Hizmet Kalitesi

    25 kişilik ekibi ile 7/24 proje ve destek operasyonunu sürdüren ve her daim yeni paket projeler için Ar-Ge politikasını yuruten ekibimiz ile hizmet kalitesenin öncelikli koşulu,müşteri memnuniyeti ile çalışmaktır.